Kelner/ Kelnerka Tarnów

Oferta pracy dodana przez: A Setlak Trenkwalder, w kategorii: Gastronomia i hotelarstwo

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: A Setlak Trenkwalder, w dniu: 2018-11-18

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków
• obsługa Gości
• budowanie i dbanie o relacje z Gośćmi
• dbanie o wizerunek restauracji

Wymagania
• zaangażowanie i chęć do pracy
• doświadczenie na danym stanowisku

Oferujemy:
• zatrudnienie w rozwijającej się i stabilnej finansowo firmie
• możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia

Szukamy pracowników na stałe jak i na weekendy i imprezy okolicznościowe.

Zapraszam do przesłania CV; a.setlak@trenkwalder.com
tel: 694 480 385

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Tarnów

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Inny

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 694480385

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiTarnów.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty