Rekrutacja Doradca Techniczno-handlowy (HVAC), Tarnów

Oferta pracy dodana przez: Anna Kalicka Proguest, w kategorii: Sprzedaż Detaliczna / Handel

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Anna Kalicka Proguest, w dniu: 2019-03-21

Pełna treść ogłoszenia:

Opis stanowiska

Międzynarodowy dostawca asortymentu instalacyjnego, do swojego zespołu poszukuję specjalisty na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego HVAC

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- rozwój sprzedaży produktów firmy;
- powiększanie bazy Klientów oraz profesjonalna opieka nad Klientami już pozyskanymi;
- doradztwo techniczne w zakresie asortymentu.

Wymagania stawiane kandydatom:

- doświadczenie we współpracy z klientami z branży sanitarno - grzewczej;
- łatwość przyswajania zagadnień technicznych
- czynne prawo jazdy kat. „B”.

Firma oferuje:

- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i rozpoznawalnej marce;
- wynagrodzenie, składające się z wysokiej części stałej oraz premii;
- profesjonalny pakiet szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego;
- prywatna opieka medyczna;
- kartę MultiSportu;
- ubezpieczenie grupowe;
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: samochód, telefon, laptop.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Tarnów

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 533606732

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiTarnów.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty